| David23445 a întrebat:

Bună, am o problema, pisicuța mea a fătat 4 pisoiași frumoși, foarte frumoși și nu știu ce nume să le pun și aș vrea să îmi dați voi idei de nume pentru băieței și pentru fetițe, Acum nu știu ce sunt, trebuie să mai aștept puțin e prima ei fătare.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Buggy, Bubu, Chip(s), Doc, Floricel, Iggy, indy (indie), Jocker, kit, kiwi, Max, Milo, Napy, Puca, Otto, Ozzy, Spot, Sunny, Thor, Tobby, Tony, Tomel, Vito, Zu Zu etc

Eu le-am selectat din lista asta: https://cupisici.ro/2017/06/01/200-de-idei-pentru-nume-de-pisici/
Eu zic să mai aștepți, să își deschidă măcar ochisorii, să se joace intre ei, incât să le dai fiecaruia un nume in functie de personalitatea lui...

Să iți trăiască puiuții! happy

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Câțu, Mâțu,

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Puf si junior

| UnulSimplu312 a răspuns:

Pantheea
Tigris
Zâna

Tutancamon
Baronul
Moti