| Giuly_3112 a întrebat:

Buna am primit ieri o pisica adulta de la unchiul meu este foarte rusinoasa acum pentru ca este un loc nou pentru ea dar azi sa ascuns dupa pat dimineata a iesit si iar s-a bagat este foarte rusinoasa poate iesi foarte usor dar nu vrea pot cumva sa o scot de acolo? sau o sa iasa ea cand o sa ii fie foame?

Răspuns Câştigător
| Frrramboise a răspuns:

Asa cum s-a mai spus, nu trebuie sa te alarmezi, trebuie sa se acomodeze cu noua ei casa, cu siguranta va iesi cand i se va face foame, trebuie sa o lasi sa se acomodeze si totul va fi OK...eu am primit o pisicuta anul trecut, si s-a acomodat mai greu, dar acum e "stapana"casei.happy

3 răspunsuri:
| Green a răspuns:

Exact asa am patit si eu cu pisica mea happy
Da, va iesi singura cand ii va fi foame sau sete.
In scurt timp se va obisnui cu casa si cu noua atmosfera. happy

| lucib a răspuns:

Don't worry, asa a fost si cainele meu la inceput, dar acum ii un nazdravan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice ca ii e frica nu ca e rusinoasa dar stai linistita se va acomoda
pup