| razvilol a întrebat:

BUNA. Am pus mai multe rase de papagali in aceeasi voliera. Dar s-a ivit un mare accident unul dintre agapornisi I-a spart cioul unui perus si l-a muscat de picior. Perusul acum nu mai are cioc. Ce sa fac cu el? Si se poate hrani singur?

5 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Cum naiba sa se hraneasca fara cioc? Plus ca presupun ca il doare! Du-te la veterinar.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, urmareste-l pe acest papagal vezi daca se poate hrani, daca nu, du-te cu el la un medic veterinar.

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Du-te la veterinar, ce altceva sa faci.

| ruben112 a răspuns:

Daca perusul are pereche poate il hraneste pe cel ranit