| Shinen a întrebat:

Va rog ajutati-ma repede! Perusul meu, Paco, are ceva pe cioc. Nu stiu ce e dar am mai vazut asa ceva la multi papagali perusi. Are o chestie mica pe cioc si nu stiu ce sa-i fac. Nu i-am dat vitamine sau ceva de genu.straight face

5 răspunsuri:
| just for me a răspuns:

:chesite mica", ar fi fost mai bine daca ai fi fost mai explicita.am auzit ca unii papagali au un fel boala, si trebuie sa le tai varful ciocului si ghearele, dar binenteles, un medic profesionit sa faca asta. daca ciocul este maroniu nu cred ca are nimic in schimb.

| Shinen explică:

Hotgirl, are ceva pe cioc mic, nu stiu cum sa explic.

| LoLo_9163 a răspuns:

Nu-i nimic oh go on. E semn ca se maturizeaza.Asa a avut si Snowwinking.

| Adda_2262 a răspuns:

Nu are nimic rau cred.Adika si al meu a avut pe cioc si nici eu nu am stiut ce e da semana cu ...nu stiutiu ceva ca piatra si a trait mult si bine...Eu zic sa nu te panichezi.Nu stiu de vitamine sau alte chiestii pentru ca al meu se comporta normal si manca la fel de mult etc.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-l la veterinar!