| Buture_Nicoleta_1991 a întrebat:

am si eu doua perechi de zebre australiene dar femela moare dupa un timp si nu stiu de ce.imi poate spune cineva?

4 răspunsuri:
| Lavii007 a răspuns:

Nu ai observat sa se certe cu masculul? Eu am patit la fel, masculul o batea. Mai exista posibilitatea sa fi fost bolnava

| Buture_Nicoleta_1991 explică (pentru Lavii007):

Nu o batea, se intelegeau bine

| anda2001 a răspuns:

A paralizat cumva? daca da si eu am patit. cica e din cauza ca a depus oua dar masculul nu o hranea si oula nu rezistau. sau poate masculul o batea. sau poate doar a fost bolnava. nu ai observat nimic ciudat inainte sa moara?

| Buture_Nicoleta_1991 explică (pentru anda2001):

Era cam adormita in ultima perioada