| DiaDiana12 a întrebat:

Buna,am si eu o întrebare, am o catelusa Amstaff de 4 luni..si azi când a urinat avea si putin sânge, îmi poate spune cineva din ce cauza?

2 răspunsuri:
| wexceptional a răspuns:

E bolnava du-te la medic veterinar sa o trateze sanatate multa sa te bucuri de ea frumoasa mica saracuta de ea la 4 luni o sa ii treaca

| 1va45iuk a răspuns:

Ar putea fi o infecție renală/urinară. Trebuie sa mergi cu ea la un veterinar. S-ar putea sa scape doar cu niște pastile dacă te grabesti. Cauza poate fi din diferiți factori, nu sunt de specialitate, dar de multe ori faptul ca așteaptă mult pana sa fie scoasă.