| Supradoza.De.Vise.Interzise a întrebat:

Buna am si eu o intrebarebatting eyelashes.
Cum pot sa imi pastrez echilibru ca sa stau mai mult in maini?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pai. sa vedem...
1. Trebuie sa tii picioarele drepte, si sa ni le lasi pe fata, sau pe spate.
2. Mergi la o sala de fitness mai bine. Profesorul de fitness sigur te poate ajuta.

Pa-pa!

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Pentru ca sa-ti pastrezi echilibru in maini ai nevoie de o conditie fizica buna. Putem sa înbunatatim echilibru prin intarirea muschilor si a articulatiilor, precum si a posturii corpului.

| M.madallina a răspuns:

Trebuie in primul rand sa ai incredee in tine si ai sa poti reusi pa-pa

| vilmaristul a răspuns:

Controleaza ti centru de greutate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in miini. Asa iti dezvolti si echilibrul.