| CevaCeNuStiu a întrebat:

As vrea sa stiu niste exercitii pentru echilibru (vreau sa stau in maini mult ). Vreau sa incep de la usor la mai greu.Ma puteti ajuta va rog frumos.Cel mai bun raspuns primeste funda :-o3

Răspuns Câştigător
| Sarah64 a răspuns:

Incearca : Exercitii de maini ( inotare, prindere la spate si d-astea) dupa.te asezi pe podea sau pe ceva tare..si incepi sa te ridici in maini cu tot corpul, mai poti face flotari. daca iti ies si presupun ca tu cand vrei sa stai in maini te pui jos si te arunci pur si simplu. daca asta faci incearca din picioare sa pleci in jos ca si cum ai inota..pe scurt ai sari in caphappy Dar.cel mai bun inceput este langa un perete pentru a te echilibra.+INCEARCA SA FACI ASTA IN ATENTIA PROFESORULUI/PROFESOAREI DE SPORT SAU A PARINTILOR. Poti pica doamne fereste in cap si sa ..ma rog. Dar rar se intampla la perete..Asa am invatat si eu puppy dog eyes stau si in cap rolling on the floor. Mheh, eu sper ca o sa reusesti chiar daca la inceput e greu. Funnnda? [; x]

| CevaCeNuStiu explică (pentru Sarah64):

Multumesc pentru raspunsul tau raman dator cu cv

| Sarah64 a răspuns (pentru CevaCeNuStiu):

Nu ai pentru ce, ai reusit? :o daca da felicitaaariiiiiii

| CevaCeNuStiu explică (pentru Sarah64):

Incerc dar nu pot sami tin echilibru dar nu ma dau batut