| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa STAU in maini! Eu am echilibru si pot sta in maini doar ca nu pot sa stau intr-un loc,daca stau intr-un loc cad, pot doar sa merg in maini vreo 10 m dar sa stau nu pot.Am mai exersat la perete si tot asa fac sad.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi repetat in cerc, si apoi micsorezi treptat raza cercului.

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Echilibru e esential aici. Daca ai echilibru si daca poti sa mergi.Dar inchide ochi si sta cu un picior ridicat si cu unu nu. Apoi daca te clatini nu ai echilibru daca nu ai.Bafta. Sper ca te-am ajutat.Si trebuie sa exersezi foarte mult.

| VasiDobie a răspuns:

E buna idea lui @neutrino, dar poti sa iti apleci putin picioarele in fata ca sa iti maresti echilibrul (asa faceam cand ma antrenam la un sport)