| razvy123 a întrebat:

De unde pot lua plicuri cu timbre filatelice. Dintr-alea cum erau pe vremea alor mei..cate 30 de timbre intr-un plic..si tu le luai le puneai in clasor etc. eu am 14 ani..si vreau sa ma apuc de colectionat..soo..am cautat dar in Iasi nu cred ca e vreo posibilitate de a achizitiona de la posta astfel de plicuri cu timbre de colectie..nici la posta nu cred. Astept raspuns..de unde pot lua de pe net sau din Iasi. FUNDA!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca la oficiile postale si la chioscurile de ziare, de asemenea la Asociatia filatelistilor din Iasi. Numai bine!

3 răspunsuri:
| Fanatic a răspuns:

Si eu am colectie de timbre vechi(1965-1990)..adik numai vechi.....colectionam cand eram mic