| tpuguru a întrebat:

Am si eu o intrebare la care as dori sa raspunda doar cei care stiu din proprie experienta sau au cercetat. As dori sa imi cumpar un acvariu cu pesti si vreau sa stiu :

1. Care este cel mai usor de intretinut acvariu ( incapator de vreo 10 pesti)
2. Daca imi iau, care este cel mai ieftin, insa mic ( ex : acvariu 1m X 50 cm, 300 lei )
3.Care vi se par cei mai frumosi pesti?

As dori raspunsuri cu motive concrete si convingatoare, ca sa pot sa -mi conving familia sa ma lase sa imi iau pesti.

Răspuns Câştigător
| Diana498 a răspuns:

Eu am acvariu... 1) acvariu de plastic 2) eu am dat pe el acum 1 an 150 lei si are dim. pe care le vrei si tu... 3) eu am carasi tropicali; dar cred ca imi plac mai mult Guppi happy (Funda?)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe acvarist.ro si citesti pana te dor ochii. Sigur iti poti alege singura