| xXGeo98Xx a întrebat:

Buna as vrea sa imi cumpar un acvariu de 75L dar nu stiu cu ce s il populez as vrea ceva pesti colorati si frumosi si sa se inmulteasca destul de usor as vrea niste ciclide dar nu stiu ce specie(am vazut la pet o specie de peste care avea culorile acelea de cmuflaj)

2 răspunsuri:
| claudiuk3 a răspuns:

Eu ti-as recomanda scalari....arunca o privire aici: http://www.acvarist.ro/

| Gabudean_Bogdan_1998 a răspuns:

Pai eu am un acvariu de 20 l si mi-am bagat 2 gourami, 2 corydoras, 2 carasi aurii, 2 zebre, si un peste algivor mie acestia mi-au placut si nu sunt prea pretentiosi!