| m1xa3la a întrebat:

am si eu o problema.cum o fac pe mama sa imi ia o pisika. sunt obsedata de felinele astea da mama are deja 2 cateluse.nu pot sa o conving... o idee ceva?

3 răspunsuri:
| kittyshor a răspuns:

Stii.nu-i o idee prea buna sa iei o pisica cat timp exista deja 2 caini in casa... daca cainii nu sunt obisnuiti cu pisicile e grav.si tu o sa ai de suferit daca se va intampla ceva rau cu mitzush straight face

| Zozolika a răspuns:

Asta zic si eu... poti sa iti iei o pisca puur si simplu de pe strada si o bagi in casa o speli si o tii in camera iar cand mama ta o va vedea o sa te certe un pic si dupa aia trebuie sa obisnuiesti si cateii cu pisica. Am o vecina care are 3 caini si 2 pisici si cainii nu au nimic cu pisiciile pur si simplu se evita big grin

| m1xa3la explică (pentru Zozolika):

Pai cred ca mama m-ar arunca direct de la balkon... daca mai ajung pana la ellaughing