| alexliviu873 a întrebat:

Buna, am si eu un Bichon Havanez de o luna si cateca zile, i am facut pana acum 2 deparazitari si primul vaccin. El inainte dormea invelit si dormea toata ziua si avea chef de joaaca non stop. Acum de cand i am facut primul vaccin nu mai doarme invelit si cred ca nici nu mai doarme ca toata ziua ma uit la el si e treaz si nici noaptea nu cred ca doarme sau cel putin doarme cat trebuie, e cam lenes are chef de joaca numai cand merg eu sau ai mei langa el se.trezeste si incepe sa se joace. Aveti vre o idee de ce e asa e vre un efect invers al vaccinului sau poate a racit?

1 răspuns:
| AL_ID_2000 a răspuns:

Cred ca nu te.ai dus la un veterinar bun si nu i.a dar vaccinul care trebuie. Sau daca nu are doar reactii adverse