| blond a întrebat:

cine are bichon havanez sau orice fel de catel care face ca al meu.? am si eu unul dar problema mea cu el ii ca e prea obosit laughing adica toata ziua bea mananca doarme... se mai joaca dar numai noaptea ii vine chefu. si nu ma lasa sa dormi ce sa fac cu el? pentru cel mai util raspuns dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Aaxell a răspuns:

Pune-i apa si mancarea si cateva jucarii si inchide-l pana dimineata intr-o alta camera. Alta solutie nu vad si in felul acesta vei dormi si tu bine.winking Bafta.

| blond explică (pentru Aaxell):

Are mereu mancare si apa, dar daca il inchid plange. si latra. sad nu ii place singur.

| Aaxell a răspuns (pentru blond):

Ummm... sad

| blond explică (pentru Aaxell):

Meriti fundita oricum iti multumesc mult big grin

| Aaxell a răspuns (pentru blond):

Multumesc! Eu am vrut doar sa ajut, nu prea imi pasa de fundita! :* Poate ai sa gasesti o modalitate sa iti faci catelul fericit. Stiu sentimenul acela cand animalul tau " are toane ". Numai bine! :*

| blond explică (pentru Aaxell):

Sincer ii dragut :"> dar faza e ca si acuma sta langa mine. oricum multumesc :) daca vrei iti trimit ceva poze cu el :D sau daca vrei da-mi add pe face https://www.facebook.com/alexa.mark96 sau uitete tu, desigur daca te intereseaza :D te pup :*

| Aaxell a răspuns (pentru blond):

Am vazut deja fb-ul tau, il aveai intru-un comentariu, si numai din curiozitate am tras cu ochiu' blushing. Am vazut catelusul! blushing Alb si pufos! love struck Sa il stapanesti sanatos! :*

| blond explică (pentru Aaxell):

Multumesc blushing ai grija de tine :* te pup big grin poate mai avem ocazia sa ne ajutam blushing

8 răspunsuri:
| Dragonfly6 a răspuns:

Face asa pentru ca ziua e foarte cald. Daca in timpul zilei nu faci cumva sa isi consume energia, atunci toata noaptea sta treaz. Joaca-te cu el sau da-i ceva de care sa nu se plictiseasca foarte repede.