| Anonim375 a întrebat:

Am si eu un catel de 3-4 ani care nu se simte bine, adica nu poate sa stea in picioare nasul curge si este uscat de mancat nu mananca mult. Ce credeti ca ar avea un veterinar a spus ca ar putea fi racit. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Nu-ti bate joc de bietul animalut.Un control la veterinar costa 10 lei si nu te lua de ce spun altii fara consultatie! Doar medicul poate sa-ti spuna exact la un cabinet.Suferi si tu si animalutul si nu cred ca merita.Inceara sa mergi cu el la un cabinet si sper sa nu ai surprize neplacute! Multa sanatate tie si catelului tauthumbs up

| Anonim375 explică (pentru stlucian):

Multumesc la fel! Am incercat sa-mi dau seama ce are si pana la urma am constatat ca ar fi otravit.

| stlucian a răspuns (pentru Anonim375):

Toarna-i lapte fortat pana ajungi la medic!