| anonim_4396 a întrebat:

Am un câine de talie mica si azi a fost muscat de al câine, acesta fiind mai mare. La muscat in zona spinării, adică l-a luat in gura. Am fost cu el la veterinar si i-a făcut o injecție și a spun ca nu este grav, ca nu este muscat foarte tare si ca este doar speriat. I-am făcut baie si l-am dat cu apa oxigenata si betadina. Acum bea multa apa și geme. Poate sa pățească ceva? Imi este foarte frica. Il am de 3 ani si il iubesc foarte mult.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu are ce să pățească atâta timp cât a fost vaccinat. Acum e în perioada de recuperare.

| iTzAlecsRo a răspuns:

O sa se refaca in maxim 4 luni nu ai de ce sa iti fie frica.