| Anonymus9 a întrebat:

Am un catel, bichon maltez de 1 an si 3 luni.Cand il chem nu vine la mine si cand vreau sa ma joc cu el ma musca rau de mana, cand ies afara cu el latra la pisici si la caini si daca incerc sa pun mana pe el ma musca...ma puteti ajuta? DAU FUNDA

:X

Răspuns Câştigător
| AnaMaryadragutaa a răspuns:

E castrat? Si asta ar putea fi o problema.Il certi des, il bati nu te joci suficent cu el. Daca la-ai luat cand a avut 4 luni ssau mai mult nu mai are rost.El s-a obisnuit deja cu fostul stapan. Dreseazal. Daca tot iti doresti asa mult sa te iubesca poti sa il duci la dresaj.Eu am o vecina care are si ea un catel bichon maltez.E la facultate asa ca il plimb eu si sa vezi ce ma iubeste.Plange dupa mine.Stie unde locuiesc vine daca il chem se urca la mine in brate, ma linge ce scumpic e. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Anonymus9 explică:

L-am luat de la 3 luni.nu e castrat si nu a avut alti stapani ...multumesc pentru raspuns

| EvangelineLovin a răspuns (pentru Anonymus9):

Daca il castrezi se mai calmeaza putin si poate nu o sa mai fie asa agitat.