| claudiua a întrebat:

Am un catel de lup care are de abia 4-5 saptamani. Astazi cand i-am dat de mancare, l-am chemat a venit repede si a lovit farfurioara. Asa a facut de multe ori cand i-am dat de mancare. Intrebarea mea este: la ce varst incep caini sa vada?

Răspuns Câştigător
| ♦EthernalVampa♦ a răspuns:

Pai, daca are deja 4-5 saptamani, ar trebui sa-si deschida cat de curand ochisorii. Dar daca ii are deschisi, este posibil ca inca sa nu vada destul de clar.

4 răspunsuri:
| mydreams a răspuns:

Trebuia sa vada putin in ceata pana acum dar oricum tot sa vada, nu cred ca are probleme dar depinde de cum se dezvolta, eu am un bichon bolognese si il am de cand avea o luna si vedea chiar bine, acum depinde de eltongue

| Zady a răspuns:

Cainii vad insa al tau s-ar putea sa aiba putine probleme mergi cu el urgent la veterinar pana nu se agraveaza.desi s-ar putea sa fie doar din cauza neatentiei. dar tot ar trebui sa mergi cu el

| Daria2468 a răspuns:

Ar trebui sa-i aiba deschisi dar daca nu-i are trebuie sai deschida curand sau poate sa fie orb

| Micheille a răspuns:

Pai acum am trebuie sa aiba macar o jumatate din ochisori deschisi.caini ar trebui pana la 5-6 saptamana sa vada.suucbig grin