| anonim_4396 a întrebat:

.am un motan de 2 ani care cu ceva timp in urma s-a batut cu alt motan.a schiopatat cateva zile,ii curgeau ochii, dar de cateva zile se simte foarte rau..nu mananca,respira greu,piciorul si-a revenit, acum merge.ce sa-i dau sa-si revina? mentionez ca veterinarul este in concediu.

5 răspunsuri:
| invisibleboy a răspuns:

Gaseste alt veterinar.

| vrabiuta a răspuns:

E greu s-ar putea sa fi facut o infectie ar fi bine sa-i dai cu iod pe picior si sa-l supravegezi

| qAndrada a răspuns:

Trebuie sa gasesti un alt veterinar, sau exista niste pastile pentru pisici si canini care se folosesc decat o data in viata... pe pisica la o prietena a calcat-o cu bicicleta pe picior si nu mai putea sa mearga, statea intr-un loc... Nu mai stiu exact numele pastilei.

| diana1993 a răspuns:

Nu am unde sa gasesc alt veterinar. locuiesc intr-o zona in care nu dispun de prea multe "facilitati" crying

| Izza_Iza_1995 a răspuns:

Mai bine ai cauta un alt veterinar.