| anonim_4396 a întrebat:

.am un motan de 2 ani care cu ceva timp in urma s-a batut cu alt motan.a schiopatat cateva zile, ii curgeau ochii, dar de cateva zile se simte foarte rau..nu mananca,respira greu, piciorul si-a revenit, acum merge.ce sa-i dau sa-si revina? mentionez ca veterinarul este in concediu.(stiu ca nu am ales categoria potrivita.dar ma gandesc ca ma poate ajuta cineva)

Răspuns Câştigător
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Cumpara-i ceva vitamine de la magazin(pentru. pisici)iar daca ii mai curge ochiul sunt ceva picaturi speciale pe nume oculoforte. daca nu vrea sa manance incearca sa ii bagi vitamina pe gat si cumpara-i ceva mancare la plic speciala (nici o pisica nu o refuza)

1 răspuns:
| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

Mai bine sa cauti alt veterinar daca se simte foarte foarte rau. si eu am un motan de trei ani care se bate foarte des cu altii motani, dar isi revine de unul singur dupa cateva zile.