| BuffaloSoldier a întrebat:

Am un motan de 2 ani si azi dimineata l-a lovit masina. Nu prea poate sa umble. E lovit la partea din spate si la picioarele din spate. Nu a murit, sta de dimineata asa. Imi este foarte mila de el sad... oare mai are sanse sa traiasca? ii poate face ceva medicul veterinar?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi cu el de ce pui intrebari aici? de ce nu te-ai dus cu motanu pana acum. tu nu ai mila ba asa cum te plangi. daca vrei sa ajuti mergi cu el degraba nu te vaieti pe aci

| BJK1903 a răspuns:

Ce intrebari doamne vad pe TPU laughing... Normal ca il duci la doctor, daca pe tine ar da masina peste tine te-ai duce la doctor sau ai pune intrebare pe TPU ce sa faci, sa te duci sau nu la doctor? LOL