| anonim_4396 a întrebat:

Motanul meu are o hernie de disc si mi-e foarte mila de el ca nu poate sa se miste deloc, avand in vedere ca nu se tine pe picioarele din spate. L-am dus la medicul veterinar si a zis sa pun o frunza de varza si un pampers in partea din spate, acesta urmand sa actioneze ca un brau. Mi-a dat si niste vitamine pentru el, iar la cabinet i-a facut o injectie. A avut cineva o pisica cu aceeasi problema? In cat timp isi revine? Voi ce tratament ati folosit?

3 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Schimba doctorul sau cabinetul si cere radiografie la coloana

| Stufii a răspuns (pentru karsivan):

Asta a sugerat si mama. La cabinetul unde am fost l-a pipait putin si a zis ca are hernie de disc, fara o radiografie.

| StArLyLy31 a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru pisica ta! Am patit si eu asta si a murit...