| AndreeaIonela29 a întrebat:

Am o căţeluşă care demult timp numai locuieşte pe acasă.Mai mult stă pe stradă. Sunt vreo 10 câini în jurul ei.Din greşeală,am văzut că unul din ei a făcut sex cu ea, şi alţii în mai multe zile. Puteţi să-mi ziceţi de ce după ce i-a introdus penisul în vagin de câteva ori, au rămas coadă în coadă prinşi,părerea mea?
Vă rog, e curiozitate! Poate rămâne gravidă?

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

Cateii raman "imperecheati" din cauza ca masculului i se umfla penisul in timp ce-si face treaba.Trasatura mostenita de la lupi.

10 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Da 99,9 % ca e gestanta.Catelele raman foarte usor gestante.Ma indoiesc ca a ramas legate pentru ca vagin e destul de larg sa iasa.A ramas legata pentru ca dupa ce-si sa drumu, la mascut i se umfla ceva la baza penisului, si aia il impiedica pentru o perioada de timp sa-l scoata afara. Dupa un timp isi revine si totul e ok tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ramas deja gravida.Cu cati caini se va cupla, o sa ai catelusi semand cu ei.Da e normal sa se fi prins, as afac sex cainii.tongue

| AndreeaIonela29 explică (pentru anonim_4396):

Păi cum rămâne gravidă? Dacă a rămas, mai are voie să facă sex cu câinii încontinuare? :o

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeaIonela29):

Face sex timp de 9 zile, ata tine caldurile la catele, Nu are nimic cat de mare este cainele.Fii fara grija si pregateste-te de ...nepoteihappy

| AndreeaIonela29 explică (pentru anonim_4396):

Păi nu o doare când îi introduce penisul? Că am văzut că o freacă tare, il împinge.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeaIonela29):

Stai linistit ca nu o doare,sexul ei e pregatit pentru asta,doar nu o ia cu japca ce doamne iarta-ma. Dupa ce termina cele noua zile, va avea sexul mai umflat, sa nu te sperii, va reveni la normal, lasa cateaua in pacelaughing

| svartirhimnar a răspuns:

Să ştii că şi eu m-am întrebat acelaşi lucru atunci când căţeaua mea mai mare a făcut-o cu mascului ăla uriaş de alături.

| AndreeaIonela29 explică (pentru svartirhimnar):

Păi pe căţele nu le dor când masculu îi introduce tare penisul?

| svartirhimnar a răspuns (pentru AndreeaIonela29):

Ok, devine ciudat. laughing
N-am de unde să ştiu, n-am stat s-o aud cum ţipă.
Însă a mea n-a făcut pui. Nu ştiu de ce, deşi asta era intenţia mea.
Să facă pui. Pe dracu.

| AnaMelania a răspuns:

Da, poate. Dar nu iti face griji. Doar ca dupa ce nasc pui (daca), nu ii atinge ca ii va manca.

Întrebări recente