| anonim_4396 a întrebat:

Buna Amici... azi sunt foarte trista pentru ca pisicii mele i-a inghetat coada crying! Deci i-a picat carnea de pe os, se vede osul si imi vine sa plang pentru ca, fara el nu ma descurc. Ma puteti sfatui ce sa fac? Il iubesc mult! Va rog, cat mai repede. va rog! Dau funda si voturi cu disperare!

Răspuns Câştigător
| Icar25 a răspuns:

Trebuie sa o duci la un medic veterinar sa iti dea niste medicamente, banuiesc ca o sa iti dea ceva unguente (Asocilin).

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca aici ai sa gasesti raspunsul? Du-te la veterinar.

| AndutzaAndu09 a răspuns:

Stiam ca asta o sa imi spuneti... dar chestia e ca ma intreb ce o sa-i faca o sa-i taie osul? Ca carnea nu se mai reface asa repede

| pYv a răspuns:

Du-te la veterinar cu el... daca astepti aici cine stie ce "remedii" iti spun utilizatori si ii faci mai mult rau decat bine pisicii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai mare grija:osul fara piele se poate usca, iremediabil.Numai bine.

| OannaxD a răspuns:

Mai fetiță. du-te te rog eu mult la veterinar te plângi că îi cade coada. așa, o ții în frig și e în dureri nesuportabile și zici că nu te duci la veterinar că ți-e frică că n-o să mai fie drăguță fără coadă! sincer, nu te supăra. dar TU AI CREIER?!

| AndutzaAndu09 a răspuns (pentru OannaxD):

Vezi cum vorbesti mai... poate tu n-ai creier la cum vorbestilaughing

| OannaxD a răspuns (pentru AndutzaAndu09):

*insuportabile* la câți nervi mi-ai făcut. sunt doar curioasă. ce i-ai făcut bietei mâțe până la urmă?

| AndutzaAndu09 a răspuns (pentru OannaxD):

Mai bine taci din gura. ea sta mai mult pe afara, deci i-a inghetat coada dupa ce probabil s-a udat. mai bine iti tii gura decat sa dai raspunsuri stupide si irelevante ca acesta. a si sa stii, nu am dus-o la doctor si i-a picat osul rupt si acum este frumoasa si sanatoasa. asa ca ciocu mic

| AndutzaAndu09 a răspuns (pentru OannaxD):

A si nu avea dureri insuportabile. era ok fiindca ii picase doar pielea si a durut-o doar pe moment. in rest era super ok tongue deci. cine nu are creier acum? mersi frumos pentru raspuns Oanna XD! laughing

| OannaxD a răspuns (pentru AndutzaAndu09):

Frate, ai vorbit tu cu ea si ti-a zis ca nu o doare? (stii ceva, nu-mi raspunde ca m-am saturat de oameni din astia care isi bat joc de niste fiinte doar pentru ca sunt fara aparare. well, God knows everything, si o sa aiba El grija sa iti primesti rasplata pentru ce i-ai facut pisicii :*.) Numai bine!