| Iancu_Adelaida_1990 a întrebat:

pisicii mele cred ca ia ramas un os in gat. de 5-6 zile nu mananca. a slabit. parintii mei nu vor sa o duca la veterinar, stam la tara, si o iubesc mult... ce pot sa i fac, ca sa i scot osul? Va rog cat mai repede, dau fundita sad

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Du-te tu cu ea la veterinar! Daca nu ai bani, spune ca ai gasit-o pe strada si pare sa aiba ceva in gat, si daca se poate uita la ea. Poate o ajuta, e pacat de ea sa va uitati la ea cum se chinuie.

| Iancu_Adelaida_1990 explică (pentru IsabelaIssa):

Multumesc, dar nu am mai dus pisica, i-am dat mancare, caldura, si acum e super bine happy Cred ca era racita happy

| Iancu_Adelaida_1990 explică (pentru IsabelaIssa):

Acum e bine, era doar racita, multumesc oricum:*

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Parintii tai sunt vrednici sa sufere la fel ca acel biet necuvantator; dar Dumnezeu va avea grija de ei. Fara medic pisica va muri prin axfisiere.