| ChocolateDroid a întrebat:

Buna!
As dori sa imi cumpar un catel (yorkie) de pe acest site http://caini-de-vanzare.ro
Eu cred ca e o companie serioasa. Ce parere aveti? As putea sa am incredere? Nu vreau sa am apoi probleme cu catelusul.

4 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Incredere 100% nu poti avea, dar mie mi se par destul de seriosi. Iar faptul ca au mai multe rase nu e un motiv de ingrijorare, pentru ca ei fac o afacere din vanzarea cainilor si au canisa. Cred.
Eu totusi cred ca ar fi mai bine sa cauti un particular si sa te ocupi tu de vaccinuri si in felul asta il iei si mai ieftin si ai siguranta 100% ca va fi sanatos.

| just for me a răspuns:

Sincera sa fiu si au ma incerkatsa iau un beagle dupa acest site, am incercat sa il conving pe tata si cineva mi-a zis ca un beagle costa 9-10 milioane (90-100 ron)si faptul ca nu afisa pretul mi s-a parut la fel suscpicios.eu ink mai incerk sa ii conving pe parinti sa imi iau un beagle. da, eu cred ca totusi e o companie serioasa, incearca, da macar un telefon.succes cu cateluslwinking

| lucib a răspuns:

Eu nu stiu cat e de serioasa din motivul urmator:nu ti se pare ca are prea multe rase de caini?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e de incredere.Si corect, are cam multe rase de vanzare adica e aceeasi poveste. Catei sunt adusi de afara si...pentru un puiut mic asta nu e deloc recomandat. Poate lua vreo boala si poate muri oricand.