| denisQ00 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar o catelusa si sa o sterilizez dar vreau sa stiu, daca o sterilizez o sa mai vina caini la ea?

Răspuns Câştigător
| Cduncfujndf a răspuns:

Normal că o să mai vină, dar nu o să mai facă pui. Deși nu știu de ce te gândești la chestia asta...Adică dacă o cumperi, asta înseamnă că o să o ții în casă sau în curte. Deci dacă nu ai de gând să o ții în casă sau în curte mai bine nu o mai cumperi...că doar nu o cumperi să o ții în fața blocului?!?!

| denisQ00 explică (pentru Cduncfujndf):

O tin in curte, dar ca mai am un catel si de asta... Si m-am gandit ca nu mai vin caini... Oricum mersi de intelegere, iti dau funda

| Cduncfujndf a răspuns (pentru denisQ00):

Mulțumesclaughing

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca sterilizezi toti cainii din cartier, atunci nu vor veni la ea.
Cel putin nu vor face pui.

| Hellboy96 a răspuns:

Salut! De venit o sa vina dar nu stiu de ce ai vrea s-o sterilizezi... Dacă ar face pui ai putea sa ii donezi cuiva. Acum e alegerea ta, de venit vor veni doar ca nu va putea face pui.

| Anonimopt a răspuns:

Adopta!