| econa a întrebat:

As dori sa stiu daca se potriveste colivia pentru Nimfa cu cea pentru Micul Alexander. Am avut o nimfa si a murit. si acum vreau sa imi iau Micul Alexander, dar nu stiu daca o sa incapa in cusca de Nimfa...

1 răspuns:
| LoveDee03 a răspuns:

Incape,stai linistita,daca o sa ai bani ii poti lua o colivie(voilera) super,ce o sa ii placa mult, se gasesc la pet shopuri, uite si un model dragut: http://www.google.ro/......tp?/imgres depinde cum este colivia dar incape si un Micul Alex, succes!