| Hills_Giulia_1994 a întrebat:

Buna
As vrea sa imi iau un caine, dar nu pot sa aleg intre labrador si golden retriever.
Stau la casa, deci nu e vorba de spatiu, doar ca nu vreau sa il tin in casa.nu stiu care e mai rezistent la frig(care rezista mai bine iarna afara).
Ultimul caine pe care l am avut mi a ros pana si polistirenulnde pe casa..asa ca as vrea totusi un caine mai cuminte.

Răspuns Câştigător
| Samanta123456789101112 a răspuns:

Labradorul este foarte jucăuș stiu asta pentru ca am unul, dar golden Retriever este extrem de iubitor si de blând. Labradorul o sa stă mult afara iarna ca sa se juace in zăpada si rezista foarte bine dar golden Retriever Reșița la fel de mult dar s-ar putea sa vrea inapoi in casa pentru ca nu are ce face afara

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ia ti unul de pluș