| anonim_4396 a întrebat:

Ati putea sa imi spuneti un pret cat mai corect pentru pui de Golden Retriver (8-10 saptamani), mascul, fara pedigree? Dar pentru un Malamut de Alaska, tot mascul si cu aceeasi varsta, fara pedigree? Multumesc. dau Funda!

Răspuns Câştigător
| cainirasapura a răspuns:

Vrei un metis/corcitura fara origini cunoscute de la nea Caisa care a montat femela cu masculul lui nea Gheorghe? s-au vrei un caine de RASA? Decat sa dai 150-200 euro pe un metis la inmultitori/samsari mai bine adopta. www.adoptiicaini.com sau cumpara de la un crescator un catel intr-adevar de RASA www.retrieverclub.ro/canise.htm

4 răspunsuri:
| erasier a răspuns:

Pui malamut alaska am vazut ca era 240 euro iar golden retriver 180 de euro

| erasier a răspuns:

Daca te intereseaza iti dau nr de tel

| Gabi_mo_1992 a răspuns:

Un golden retriever este 180-220 euro am eu si pretul este rezonabil la alte magazine era si cu 300 euro dar nu se merita... la malamut de Alaska pretul e in medie de 250 euro

| InocentSoul a răspuns:

Un pui de golden retriver e min. 150€ iar un malamut alaskan e min. 200€ dar dupa parerea mea un hasky este mai ieftin si mai rumos ajunge la 100€