| creepybicie a întrebat:

Aveti un catel? Cum il/o cheama? Ce rasa e? Cati ani are? Eu am o catelusa de 3 luni de rasa lupică(nu stiu cum se numeste rasa, dar nu e ciobanesc german) are ochisorii ca doua perlute negre, are „sprancene" si daca o imparti in doua, partile sunt simetrice! E foarte jucausa, mancacioasa, are o alunitarolling on the floor, muscacioasa, are labe mari pentru varsta eirolling on the floor pentru rasa e OK
E super si o iubesc mi-as da funda singura!rolling on the floor

3 răspunsuri:
| JammyBrooks a răspuns:

Da am un catel.
Il cheama Marco e labrador retreier ciocolatiu cu o pata alba pe piept, si are 8 luni.Are ochii verzi si e putin"crazy"laughing

| beastboy84 a răspuns:

Eu am un Rottweiler are 2 luni si il cheama Paco. Are nasu mic si ud si nici nu zici ca latra parca, chitaie laughing mai mult se joaca decat sa doarma si cateodata ma musca de urechi sau de par si ma trezestehappy

| adrykiba a răspuns:

Eu am o catelusa boxer de un an pe nume kiba(in japoneja inseamna colt), ii foarte jucausa iar cand ma vede vine in viteza la mine si mereu aluneca pe parchet si aproape ma da jos de bucurie.La inceput avea boala de a roade tot ce prinde dar acum s-a potolit.Ii cel mai dragastos caine pe care l-am avut.