| andra1223 a întrebat:

Azi catelusa mea s-a pierdut pentru aproximativ vreo 5 ore, iar cand a aparut mergea foarte greu si am observat ca nu poate sa paseasca pe picioarele din spate si se trage pe cele din fata.Ce poate sa aiba si cum pot sa o ajut? Este rasa pechinez si are 4 ani.

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Dupa mine cred ca, catelusa a fost batuta de cineva sau poate lovita de o masina dar a avut noroc si nu a fost grav. Nu te-ai uitat daca are pe la picioare rani sau ceva?
Oricum ar fi du-o la veterinar cat mai repede.

5 răspunsuri:
| AnonimKidd a răspuns:

Poti s-o duci la veterinar, alt raspuns nu cred ca o sa primesti. Cu cat o duci mai repede, cu atat i se scurteaza chinul.

| Mihaela1964 a răspuns:

Poate ca e in calduri si-a avut e escapada cu vreun caine de talie mai mare. Daca sangereaza sau mersul nu i se imbunatateste, mergi cu ea la veterinar.Numai bine.happy

| andra1223 explică (pentru Mihaela1964):

E castrata, am uitat sa precizez.Nu sangereaza, doar ca nu poate sa stea in picioare.Iti multumeschappy

| AnonimKidd a răspuns (pentru andra1223):

Eee... DOAR nu poate sa stea in picioare... Nu-i grav. Du-o la veterinar SAU poti sta si astepta sa vina ora 12 si sa citesti raspunsuri, in care niciun utilizator nu-ti spune cum poti s-o ajuti. (Inafara de veterinar)

| JulyStorm a răspuns:

Daca nu poate merge exista posibilitatea sa fi fost lovita si sa-i fi fost afectata cooana.
Nu mai sta pe net in cautare de raspunsuri!
Du bietul animal la veterinar, ca singur n-are cum sa se duca!