| EllaAlexa93 a întrebat:

Bichonului meu ii cad dintii.Are 5 luni si este frise.Este ceva firesc? Apropo..are doar un vaccin facut, Puppy parca...luna aceasta urmeaza sa i fac urmatorul vaccin.Are vreo legatura cu asta? dau funda celui mai bun raspuns! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| L1GH7 a răspuns:

- Este absolut normal sa-i cada dintii de 'lapte', eu am un dalmatian si i-au cazut la varsta de 4 luni, nu te panica, e totul bine, dar daca te framanta chestia asta, te poti duce la un veterinar, cam atat. big grin. Sa-ti traiasca, apropo. happy / Funda? :3

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Este normal sa ii cada dintii de lapte.Asa ne cad si noua dinti cand suntem mici.Baftahappy

| PiTbuLuL a răspuns:

Deci ai numa 1 vaccin facut? Totusi cand pitbulu meu avea 1 luna si cv i-am facut primul iar al 2 la 3 luni nu e cam tarziu? Numa poate ca is rase dif si de asta.
Sall!
Bafta si sanatate la catel!