| ~AleXa~ a întrebat:

Cainele meu ( rasa Lup Alsacian) care a implinit pe 5 mai varsta de 3 ani nu poate sa mearga cu picioarele din spate, se taraste pe jos cu greu cu picioarele din fata. Veterinarul nu stie care este cauza dar i-a prescris un tratament cu injectii ( nu stiu ce fel de tratament) si se simte mai bine.De 2 saptamani abia joi putea sa mearga cu ajutorul nostru. Mananca bine si are pofta de mancare si bea mult. Ce sa fac? Cum sa fac ca sa mearga din nou? Ce medicamente sa-i dau? Dau fundita...

2 răspunsuri:
| 3u a răspuns:

Ar trebui sa te duci in primul rand la alt veterinar si matusa mea are tot un lup si il doare labutele dar el are 15 ani si stapana ii maseaza incet labutele si mai iese cu el si cu forta adica merge cat poate si sta dupa aia si iar continua dar nu merge pe srada cu el ci prin curte pentru ca nu vrea nici sa il chinuie

Răspuns utilizator avertizat