| annuti a întrebat:

Buna care animalut mi l recomandati porcusor de guineea sau hamsterul.

3 răspunsuri:
| BiancaAlecsandra a răspuns:

Sincer daca vrei sa dormi noapte iti recomand hamsterii deoarece porcusorii de guineea sunt foarte galagiosi iar hamsterii sunt mult mai usor de intretinut. daca neaparat vrei ceva mai mare iti recomand iepurii de companie sau sinsilele care sunt animalute foarte curate sau o veverita degu sper ca te-am ajutat happy

| FlocinaAkatrinei a răspuns:

Eu zic porcusorul de guinea...sau un castor de companie! uite aici cum se ingrijeste:Castorul se comporta asemenea cainelui si a pisicii: te va urma oriunde in casa. Iti va sari si in poala si se va relaxa alaturi de tine in timp ce te uiti la televizor sau in timp ce citesti o carte. Cu toate acestea, ai grija: nu-l lasa liber prin casa, nesupravegheat, deoarece are tendinta sa roada mobilierul.

| annuti explică (pentru FlocinaAkatrinei):

Multumesc pentru raspuns