| anonim_4396 a întrebat:

Buna.
Care sunt hobby urile voastre? Ce hobbyuri ati avut inainte de pandemie si ce hobbyuri aveti in momentul de fata? La ce ati renuntat si ce ati adaugat?
As vrea sa stiu ce hobbyuri ati practicat cu regularitate in special in acea perioada a pandemiei ce a impus izolarea si acele restrictii draconice si cum v-a ajutat in acea perioda dificila pentru toata lumea sa faceti fata izolarii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În pandemie m-am jucat mult prin bucătărie, în special pregătind aluaturi, cocând tot felul de nebunii, dulci și sărate, prăjind turte... Alt lucru pe care l-am făcut regulat în pandemie a fost să scriu versuri. Dar cel mai important e că am reușit să studiez o mare parte din Biblie, ceea ce tot amânam înainte de acea perioadă dificilă.

4 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

În pandemie m-am ocupat mult de educația mea, de a mă cunoaște pe mine și ce oameni îmi fac bine să îi am în viața mea. Încă un lucru foarte bun care mi s-a întâmplat e faptul că m-am apucat să realizez ilustrații digitale originale, iar acest hobby a venit de la plăcerea mea de a desena și măzgăli orice pe o hârtie, lucru pe care nu l-am făcut de mulți ani până la momentul respectiv.

| Crescent a răspuns:

Eu am citit mult si m-am uitat la filme si seriale. Nu am renuntat la nimic, si nici nu cred ca am adaugat ceva.

| Ciprian09 a răspuns:

Salut,imi place sa ma joc pe laptop, pescuit, sa trag cu arma-real ...imi place linistea in principiu si oamenii normali si simplii! salutare!

| HelpingHands a răspuns:

În primul rând nu mai putem vorbi de izolare. Poți oricând să ieși să te plimbi în parc. Dar ca fapt divers pot spune că m-a ajutat scrisul, plimbările cu bicicleta, ieșirile la plimbare în parc, cu prietenii, ieșirea la bere, rugăciunea, să am grijă de animalul de companie, și cam atât.