| ღβأβأ a întrebat:

Cateaua mea este bolnava si imi e frica ca atnci cand ies din casa sa nu o gasesc moarta pe undeva (doamne fereste) va rog dati-mi niste sfaturi nu pot sta linistita mi se face rau plang si nu stiu ce sa ma fac! sad sad sad
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Claudiiiaa a răspuns:

Nu te ingrijora! am citit si mesajul anterior, dar nu este asa de grav, dar sterilizatul nu are nici o legatura, oricum, este o simpla stare de greata, daca esti foarte ingrijorata du-te cu ea la veteriar direct, sau spune-i veterinarului ca este o urgenta! sigur te va intelege! dar nu va muri! asa ca linisteste-te! cum am spuus daca ti se pare ggrav, du-o de urgenta la veterinar!

2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Tu deja te-ai obisnuit cu ideea ca va muri, dar nu ai merge cu ea la alt vet...ce superficiali sunt unii. Nu va muri, ca nu pare sa aiba ceva grav, oricum trebuie consultata ca starea se poate agrava daca e ceva grav.

| lalaballet a răspuns:

Veterinar