| Barbiiiiie a întrebat:

vreau sa-mi dati si mie un sfat.de la un timp ma cam doare gatul nu stiu de ce ma doare cand casc foarte tare mi-e frica sa nu fie de la tigari sau alt ceva doamne fereste am fost racita dar mi-a trecut raceala dar gatul tot ma doare sad. nu stiu ce se intamplat

1 răspuns:
| mariajohanna a răspuns:

Probabil ai mancat inghetata thinking ai luat cumva Strepsils sau homeopate pentru gat? big grin de la tigari nu are cum sa fie...adica nu cred big grin probabil ai tras aer rece in piept... big grin