| anonim_4396 a întrebat:

Catelul meu de rasa Yorkshire Terrier, se linge mult la "puță" laughing (scuzati limbajul, nu am gasit un cuvant mai decent)
Ce se intampla cu el? Uneori e chiar enervant...

9 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Ori e in calduri ori e foarte igienicalaughing.

Răspuns utilizator avertizat
| JASMYNA88 a răspuns:

Organe genitalelaughing trecem peste asta, sigur acolo sau la anus? poate are limbrici sau e in calduri

| FUCKy0u a răspuns:

Daca e femela s-ar putea sa aiba probleme. Daca e mascul e foarte igienic sau in calduri.

| lazarsergiu a răspuns:

După ce se linge te pupă, aşa-i?

| anonim_4396 explică (pentru lazarsergiu):

Nu, draga, nu ma pupa! happy

| alymitu a răspuns:

Poate trebuie sa ii faci baie. ca uneori cand e murdar se curata singur. big grin

| anonim_4396 explică (pentru alymitu):

Pai nu prea e cazul, il spal o data pe saptamana... big grin

| costy4ever11 a răspuns:

Daca e baiat inseamna ca e in caldurilaughing