| anonim_4396 a întrebat:

Catelusa mea nu mananca mai nimic de cateva zile, am incercat sa-i dau carne de vita si nici macar carne nu mananca.Nici plicuri, boabe sau conserve.Pana la urma am ajuns sa-i bag eu in gura si mesteca putin dupa care da jos.Ea in rest este vioaie,nu e trista,nu vomita, dar chiar nu stiu ce sa fac.La veterinar pot sa ajung abia in doua zile si pana atunci trebuie sa o fac cumva sa manance.Mi-e frica sa nu pateasca ceva.Ce credeti ca are? Stiti ce sa ii dau sau cum sa o fac sa manance? Dau funda.
Apropo,are aproape un an.
Si cand era mai mica,dupa ce facea caca mai manca din el si tot timpul am certat-o, am si urmarit-o ca sa nu mai manance.Credeti ca a facut ceva la ficat din cauza asta si de asta nu mananca?

Multumesc happy

1 răspuns:
| christall a răspuns:

Mergi cu ea la veterinar, nu astepta pana se inrautateste.