| AnaMaria2005love a întrebat:

Ce pot sa ii iau unui catel care implineste azi trei luni? E de rasa Bishon mini toy! Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| Irinamujoperufe a răspuns:

Si eu am un bichon mini, doar ca are 7 luni. ai putea sa-i iei o jucarioara de cauciuc, o mingiuca moale care chitaie sau care lumina. ideea e ca tot jucarii, inca e micut pentru alte lucruri mai sofisticate uite un site poate te inspira http://www.thegift.ro/cadouri-pentru-catei-si-pisici-c-155?sort=20a& page=2

3 răspunsuri:
| YesorNo a răspuns:

Un os din cauciu, sau o zgardita noua, un cosulet.

| Irinamujoperufe a răspuns:

Uuu ce dragut

| Irinamujoperufe a răspuns (pentru Irinamujoperufe):

Si eu am un bichon mini, doar ca are 7 luni. ai putea sa-i iei o jucarioara de cauciuc, o mingiuca moale care chitaie sau care lumina. ideea e ca tot jucarii, inca e micut pentru alte lucruri mai sofisticate uite un site poate te inspira http://www.thegift.ro/cadouri-pentru-catei-si-pisici-c-155?sort=20a& page=2

| Andrieș_Anca_2001 a răspuns:

De exemplu poti sa-i iei o zgarda noua cu un pandantiv pe care e inscriptionat numele lui / ei. Funda?