| ChrisstinaXdddddddd a întrebat:

Cum se numeste rasa aceea de catel care seamana cu dalmatian doar ca este neagra fara pete? FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| Pufarinee a răspuns:

Ogar sau Brac Germanhappy

9 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Great dane?

| dadaina a răspuns:

Cainii din Rasa German shorthaired (brac german) seamana cu cei dalmatieni insa pot fi mai multe culori nu numai negri.

| alin334 a răspuns:

Ogarbig grin

| soaitamarius a răspuns:

Cred ca vorbesti de Doberman. FUNDA?

| MyaMyuka00 a răspuns:

Dog, doberman sau ogar... depinde! hmmm da-mi mai multe repere si iti voi spune exactwinking

| ChrisstinaXdddddddd explică (pentru MyaMyuka00):

Pai sa fie mare, cu parul scurt sa fie protector cu mine, atunci cand se ia cineva de mine sa sara pe el laughing), iubitor, sa nu alerge gainile bunicii si atunci cand ii fac cunostinta cu cineva sa nu sara pe el. Am o curte mica, dar il pot scoate la plimbare.

| MyaMyuka00 a răspuns (pentru ChrisstinaXdddddddd):

Labradorul ritriever e perfect! dar sa stii ca daca nu il educi cat de putin va putea scapa de sup control atunci cand a mic si curios. obraziniia nu e garantata, dar e bine sa stii la ce sa te astepti. asta depinde de caine si de cum te comporti cu el. daca ii permiti totul, el isi va face de cap. in concluzi trebuie sa ii impui niste limite!

| Tadeus21 a răspuns:

Labrador.

| BiancaBia2000 a răspuns:

Caine argentinian :*