| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
Ce rasă de câine este cel din fotografia mea de profil? Ce vârstă credeți că are?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Mergi la un cabinet veterinar si acesta iti va spune rasa si cu aproximatie varsta. Varsta unui cainii se observa dupa dantura, nu dupa infatisare.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este inca foarte tanar, catelus, varsta cuprinsa intre 4 si 6 luni si poate fii unul din cele doua rase: Kuvasz maghiar sau ciobanesc maremma.

Uite aici:
https://www.purina.ro/caini/rase-de-caini/kuvasz-maghiar
https://www.purina.ro/caini/rase-de-caini/ciobanesc-de-maremma

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Bishon sau ceva pe acolo.

Iar varsta... chiar putin probabil sa ne dam seama din poza. Dar sa zicem, 1 an?

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Am schimbat poza de profil, am doi căței happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm. Stai ca inca nu imi apare.
Deci care era raspunsul corect? laughing

Sau nu erau ai tai?

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Bănuiesc că cel câștigător, dar și răspunsul Jassminei l-am considerat folositor.

Sunt ai mei!

( Vezi întrebările mele )

| Catrice a răspuns:

2-3 ani, corcitura maidanezahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| SkateFunk a răspuns:

Nu stiu ceva flocos cu un ochi probabil vreo pufosenie laughing
Imi place broasca de langa;]

| anonim_4396 explică (pentru SkateFunk):

Acum, (după atâta pandemie & carantină ), e un... mop : ))

E jucarioara lui preferată!, are câteva zeci...
happy