| LotusRadioactiv a întrebat:

Buna comunitate,
Am un pui de pisicuta negru (de parca ar conta culoarea) si doarme cam ciudat. Are un ochi semideschis trepidatii in somn. E normal asa ceva, tinand cont ca e pui si poate din cauza hiperactivitatii adoarme mai repede si visele ii cauzeaza un somn mai agitat? Nu stiu ce sa zic, dar ochiul acela ma cam ingrijoreaza, in special ca pupila se contracta si se misca continuu, am incercat sa ii inchid pleoapa dar se tot deschide.
Sper sa nu fie vreo problema cu el sau ceva, in special ca l-am adoptat de pe strada.

3 răspunsuri:
| PŞtefaniaP a răspuns:

Salut! Şi eu am primit un pui de pisică de la o cunoştiinţă şi are 2 luni.Depinde de vârsta cam câte luni are?

| LotusRadioactiv explică (pentru PŞtefaniaP):

E mititel are cred ca nu mai mult de 2 luni

| Kaia_Petronel_1992 a răspuns:

Descarca-l,instaleaza-l si selecteaza simptomele
http://goo.gl/eQ7Nai