| DianaMi a întrebat:

Credeti ca daca voi face pliante sau scrisori cu drepturile animalelor,prin care cer sa fie protejate, oamenii vor incerca macar sa ajute animalele?

6 răspunsuri:
| akaa a răspuns:

DA. Sunt multi oameni care iubesc animalele si sigur poate iesi ceva folositor din acest gest pe care il faci.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Nu! Nu o spun ca răutate dar acesta este adevărul.Companii mari au incercat ceva si au rămas cu deștu-n cúr.Iti vei pierde banii degeaba.Banuiesc ca ai vrea sa scoti un tiraj de vreo 1000...ai putea sa incerci dar nu cred ca vei convinge multe persoane.Chiar si persoanele care par interesate abia asteapta sa ajunga la gratarel sa mai bage vită-n ficățel.Ai putea porni un site sau o pagina de facebook care ar atrage mult mai multi interesati si este cu mult mai ieftin(chiar gratuit).
Baftă.

| Titanos a răspuns:

Nu vreau sa fiu pesimist dar multi oameni s-au chinuit dar n-au reusit nu incerca e o pierdere de timp.

In plus un animal mort cu un Mc Donald's mai mult.Sosul da savoare animalului.

| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Daaaaa, multi oameni iubesc animalele, unii, desi sunt extra putini, le protejaza. Mult noroc! happyhappyhappy

| Kissmeagain a răspuns:

Da...vor face ceva.Vor face foc cu ele. Nu toti, dar majoritatea. Trebuia sa observi ca Romania este o tara de oameni indiferenti in ceea ce privesc animalele. Insa poti sa incerciwinking

| Golena a răspuns:

Sa moaraaaaaaaaa!