| pintexim a întrebat:

Buna cum pot sa-mi dresez cainele sa-si roada numai jucariile lui? Va rog este urgent!

Răspuns Câştigător
| AndreCrazy a răspuns:

Ai putea sa ii dai multe jucarii pe care sa le roada, in loc sa isi faca de cap cu lucrurile tale

Ei bine un caine roade cam tot ce prinde, de plictiseala, de suparare ca il lasi singur acasa, ori chiar din convingerea ca face ceva care o sa te faca sa il iubesti si mai mult. Iar daca il lasi in pace, sperand ca dupa ce ii cresc dintii o sa se calmeze, poti deja sa iti faci rezerve de cabluri in debara, pentru ca o sa te profesionalizezi in inlocuirea lor.

Sper ca te-am ajutat =)

3 răspunsuri:
| mariusQ a răspuns:

Fara sansa si eu am un pichinez simi roade papuci, slapi, imi rupe pantaloni de pe mine sisi sfasie jucariile. daca tiai dresa cainele ar fi un miracol.bafta x 100.

| nonlog a răspuns (pentru mariusQ):

De ce nu ai incercat sa il dresezi de mic?

| klaws007 a răspuns:

Cauta prin casa cea mai iute ciusca, eu asa l`am dezvatat sa imi roada cablurile de curent