| Deni123 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un animalut puppy dog eyes.Care ma sfatuiti sa-l iau. Pisica sau Porcusor de guineea? P.S. stau la bloc.happyFUNDA!

Răspuns Câştigător
| Danutul22 a răspuns:

Depinde,daca vrei ceva afectiune ia o pisicuta. daca vrei ceva cu mai putina afectiune, dar pufos si scump si alintat tare cand vrea ia porcusorul, cu conditia sa ii dai drumul din cusca des ^^ good luck

7 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Pisica e mai afectuasa,mai desteapta,mai frumoasa,mai curata, etc. dar Porcusoru de guienia nu necesita asa multe lucruri, bani, loc, etc.
La fiecare sunt si avantaje si dezavantajehappy Ce iti place mai mult aia iti ie-i.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porc de caine...

| Deni123 explică (pentru anonim_4396):

Cum vine ala?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deni123):

Nu stiu, asa scrie in `soldatu`svejk`...

| klau95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule fa bine si nu mai vorbii laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru klau95):

Nu vorbii, scrisei...

| Byencutza_Byanca_1997 a răspuns:

O pisicuta! laughing