| Ciuca99M a întrebat:

Buna dimineata TPU...
Ieri am gasit la o pisica in gura o vrabiuta era vie si inca este nu este ranita... dar o aripa nu poate sa o miste este inca pui nu este adult, ca as putea face?

Răspuns Câştigător
| Black_Cherry a răspuns:

Posibil ca acea aripa sa fie rupta. Incearca sa-i dai de mancare sau daca stai prin zona unde ai gasit pasarea pune-o pe geam intr-o cutiuta ca e posibil ca mama ei sa vina sa-i dea mancare. O poti tine pana creste, se va invata cu tine.

3 răspunsuri:
| kessu a răspuns:

O sa moara maine sau poimanie sad pentru ca trebuie hranita odata la 3 ore si ii trebuie faramitata

| kessu a răspuns:

O sa moara maine sau poimanie sad pentru ca trebuie hranita odata la 3 ore si ii trebuie faramitata in gura

| madaioana_6029 a răspuns:

Nu o sa traiasca. oricat te-ai stradui.sad