| CrinaCorban a întrebat:

eu am nu catelus de 8 luni si desi am citit ca la varsta asta ar trebui sa fie deja dresat nu pot sa lucrez cu el.pur si simplu nu vrea sa ma asculte! eu il dresez afara si cand iese fara lesa fuge si nu-l mai pot prinde iar daca e cu lesa sta ca mortul si se incapatineaza.ce sa fac? ar trebui sa il dresez in casa sau sa-l duc la o scoala de dresaj? astept raspunsurile voastre merci mult!

Răspuns Câştigător
| alexalexa2000 a răspuns:

Nu îi da drumul din lesă! Așa era să pățesc și eu cu cățelușul meu.Eu îți recomand site-ul pedigree.ro Acolo găsești informații pentru cățelușul tău.

2 răspunsuri:
| Mihaii24 a răspuns:

Da ce naiba ii trebuie dresat? straight face Lasa-l liber. -_-"

| Plolice a răspuns:

Mai bine la o scoala de dresaj, dar nu poti fi sigur ca il invata ce vrei tu, pur si simplu iti poate spune ca cainele nu poate sa invete atat, ca atat poate